Reference

Nejstarší akcí, kterou jsme organizovali na Slovensku byla COUNTRY LODENICA – festival country a folkové hudby v Campu Loděnica v Piešťanech. Festival si vybudoval svojí silnou návštěvnickou kulisu a nový organizátor ho pravidelně každý rok pořádá na stejném místě. Zaměření na country hudbu se odrazilo i na další akci TRUCK COUNTRY – setkání truckerů spojené se soutěžemi , na letišti v Piešťanech. Nakolik jsme zjistili, že máme k motoristickému sportu blízko, přirozeně se akce přejmenovala na TRUCK ARÉNU a přestěhovala se do Campu Loděnica. 15 ročníků se uskutečnilo v Piešťanech, jeden ročník na Slovakia Ringu a v současné době se TRUCK ARÉNA přestěhovala do největšího přírodního a zábavného areálu v Česku, do Westernového městečka Šiklův mlýn. Akce změnila v roce 2017 organizátory, ale zachovala si svojí koncepci a nese název Truck aréna Šikland. K atraktivním akcím se přidal AUTOSLIDE , závody aut na ploché dráze v Žarnovici , kde se uskutečnilo 11 ročníků. K tomu se přidaly také dva výjimečně zasněžené ročníky AUTOSLIDE Pardubice na plochodrážním stadionu ve Svítkově. Jako poslední k našim motoristickým akcím se přidaly dva ročníky rallycrossu pod názvem XRACE, ze kterých se vyvinul současný rallycross na Slovakia Ringu.

Ve spolupráci s Automotoklubem a městem Žarnovica jsme spoluorganizovali akci GRAND PRIX plochá dráha – speedway, v Castrol aréně v Žarnovici. K zajímavým akcím patřila i CENA SLOVENSKA, závody aut na okruhu , které se ve spolupráci s AutoSportTeam PRESSKAM připravovaly na letišti v Piešťanech.

K motoristickým akcím patřili i atraktivní SUPERBIKE v Brně – world championship, kde jsme připravovali kompletní mediální kampaň pro Slovensko. Pro Agrokomplex Nitra jsme organizovali tři ročníky TRUCK SHOW - přehlídku speciálně upravených , airbrushových, či tuningových trucků, která se odehrávala během výstavy Autosalon – Autoshow v pavilónu M4.

COUNTRY LODENICA

Country Lodenica

TRUCK COUNTRY

Truck Country

TRUCK ARENA

Truck Arena

AUTO SLIDE ŽARNOVICA

Auto Slide Žarnovica

TRUCK SHOW

Truck Show

MS SUPERBIKE Brno

MS SUPERBIKE Brno, mediálna kampaň SR

XRACE

XRace

AUTOSLIDE PARDUBICE

XRace
2001 s.r.o. 2020